Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom

O NAS

DzieciwŁodzi to portal stworzony z myślą o rodzicach, którzy w aktywny i twórczy sposób chcą spędzać czas ze swoimi dziećmi.

Kiedy zostajemy rodzicami chcemy, aby nasze dzieci były po prostu szczęśliwe. Chcemy spełniać ich marzenia, dawać to, co najlepsze. Dbamy w najdrobniejszych szczegółach o ich życie, starannie wybieramy zarówno to, co jedzą jak i miejsca, w których się bawią. Myśląc o odpoczynku szukamy przestrzeni bezpiecznych oraz interesujących, które zainspirują je do nowych przedsięwzięć i pomysłów.

Portal dzieciwlodzi.pl rodził się w naszych umysłach i sercach parę miesięcy. Chcieliśmy by odpowiadał na potrzeby wszystkich rodziców i dzieci, mieszkających w naszym mieście i regionie.

Podstawowym celem portalu jest skupienie jak najbardziej kompleksowej informacji związanej z dziećmi w naszym mieście. Szczególna uwagę poświęcamy sposobom spędzania wolnego czasu.

Chcielibyśmy propagować idee tworzenie wspólnej przestrzeni dla wszystkich dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb dzieci niepełnosprawnych, mając nadzieję, że nasze działania zaowocują przełamaniem barier zarówno u organizatorów różnych imprez dla dzieci jak i samych rodziców.


Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka