Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Wydarzenia
Dzień Babci i Dziadka w Teatrze PINOKIOłódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom

 

Tradycyjnie, jak co roku Teatr PINOKIO w Łodzi serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i dorosłych do uczczenia w wyjątkowy sposób Dnia Babci i Dziadka. To niepowtarzalna okazja, aby dzieci wraz z opiekunem: Babcią, Dziadkiem, Rodzicem, spędziły ten specjalny dzień, biorąc udział w wydarzeniach teatralno-plastycznych.

 

W niedzielę 20 stycznia 2013 roku zaplanowano moc atrakcji:

9.30 – Zwiedzanie Teatru PINOKIO, czyli niecodzinna okazja, aby dowiedzieć się, jak prezentuje się Teatr „od kuchni”, kto w nim pracuje, jak wyglądają pracownie, w których powstają kostiumy i scenografia do spektakli.

10.00 – Warsztaty plastyczne, dzięki którym zarówno dzieci, jak i dorośli poznają różne techniki lalkowe i własnoręcznie wykonają pacynki.

12.00 – Spektakl „Moje – nie moje”, w którym zabawni bohaterowie: Sroka, Paw, Żaba, Żółw, Wąż, Wróble i Mrówka rywalizują o prawo do wysiedzenia tajemniczego JAJA. Sami będziecie mieli okazję zobaczyć, co z tego wyniknie…

Całkowity koszt Dnia Babci i Dziadka w Teatrze PINOKIO dla dziecka i opiekuna wynosi 50 zł. Bilety należy wykupić do 7 stycznia.

 
Zapisy: od 03 grudnia 2012 roku od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 w Biurze Promocji i Upowszechniania Teatru, pod numerem tel.: 42 636 66 90 bądź pod adresem e-mail: marta@teatrpinokio.pl
 

Kontakt

Teatr PINOKIO 

ul. Kopernika 16,

90-503 Łódź

www.teatrpinokio.pl

 

 

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka