Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Wydarzenia
Koncerty świąteczne na Górnej i Olechowie - Janowiełódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom

 

Ośrodek Kultury „Górna” i jego nowo powstała na terenie Olechowa filia - Strefa Kultury Otwartej, zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla mieszkańców Łodzi muzyczny prezent. Zapraszamy na dwa koncerty, które odbędą się w parafiach w Łodzi-Górnej i na Olechowie-Janowie.

 

KONCERT ŚWIĄTECZNY wykona łódzki zespół PUBLIC RELATIONS. W skład grupy wchodzą młodzi, wykształceni i doświadczeni muzycy, grający z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wokalistką zespołu jest piękna, niezwykle utalentowana i charyzmatyczna Angelika Kłaczyńska, która współpracowała m.in. z zespołem Ich Troje, Iwoną Węgrowska oraz dokonała szeregu nagrań dla wielu polskich gwiazd jako wokalistka sesyjna.

W programie KONCERTU ŚWIĄTECZNEGO znajdą się akustyczne wykonania kolęd w nowoczesnych aranżacjach oraz utwory o tematyce świątecznej. Zapraszamy po dawkę pozytywnej energii między Świętami a Sylwestrem. 

 

termin: 27 grudnia (czwartek), godz. 19.00

Kościół przy ul. Kilińskiego 228 - Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej

 

termin: 28 grudnia (piątek), godz. 18.45

Kościół przy ul. Hetmańska 9 - Parafia pw. Błogosławionego Papieża Jana XXIII

 

WSTĘP NA KONCERT JEST BEZPŁATNY

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka