Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Wydarzenia
Księżniczki i kowboje, czyli Bal Karnawałowy w Porcie Łódź Juniorłódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom

Już w najbliższy poniedziałek, 13 lutego sala zabaw Port Łódź Junior zapełni się niezwykłymi postaciami. Będą piękne księżniczki, dobre wróżki, odważni kowboje i waleczni rycerze. To wszystko za sprawą Balu Karnawałowego, na który organizatorzy zapraszają najmłodszych.

 

 

Karnawał to czas balów kostiumowych, tańca i dobrej zabawy. To wszystko czeka na najmłodszych już 13 lutego w godzinach 17:30 – 19:00 w Porcie Łódź Junior. Bal Karnawałowy zorganizowany został specjalnie dla maluchów w wieku od 3 do 10 lat. Dzieci mogą pojawić się we własnych przebraniach lub skorzystać z garderoby sali zabaw, w której znajdą stroje księżniczek, wróżek, Indian, policjantów, strażaków, kowbojów i wiele innych ciekawych strojów.

- Serdecznie zapraszamy najmłodszych na Bal Karnawałowy w Porcie Łódź Junior. Udział w zabawie jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy rodziców o zapisywanie dzieci na listę gości. Zapisów można będzie dokonać w rejestracji Portu Łódź Junior - mówi Emilia Lange-Cichocka, menadżer działu marketingu Portu Łódź. 

 

Więcej informacji na stronie www.portlodz.pl

 

 

 

 
Komentarze
Olivia
2014-03-06 02:03:44 UTC
Following the initia
Following the initial 60-days of protection have passed termination of an existent QuotesChimp is not normally an issue. Next, the business can simply call off for trigger; i.e., non payment of rates. The serious trouble many customers worry is their institution's rejection to revive an insurance policy at the last part of the protection span. Alas, unlike medical insurance policy, auto insurance businesses don't concern coverages which can be sure to be sustainable. Then, a business may normally won't revive your coverage or increase your prices on these conditions and terms.
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka