Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Wydarzenia
Naucz się ratować swoje dzieckołódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom

 

Większość z nas nie umie udzielać pierwszej pomocy, nie wie jak się zachować w sytuacji tak trudnej, gdy w grę wchodzi ludzkie życie. Jeszcze trudniej jest, kiedy do czynienia mamy z małym dzieckiem, które natychmiast potrzebuje pomocy.

 

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa potrzebom Centrum Pingwinek we współpracy z HCCP przygotowało specjalną ofertę szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej z obsługą AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) dla rodziców. Pediatryczny kurs pierwszej pomocy obejmuje zagadnienia ratowania noworodków i niemowląt oraz dzieci w wieku przedszkolnym.

W trakcie szkolenia omawiane są również zasady udzielania pomocy dorosłym. Szkolenie odbywa się przy użyciu sprzętu multimedialnego, a sama nauka udzielania pierwszej pomocy na profesjonalnym sprzęcie medycznym.

Szkolenia prowadzą osoby posiadające odpowiednie uprawnienia, czyli dyplom zawodowy Ratownika Medycznego, zgodnie z ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

Zajęcia prowadzimy zgodnie z najnowszymi wytycznymi i standardami europejskimi. Wydajemy zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu, udział w kursie zakończony egzaminem.

Termin szkolenia: 16.06.3013r. godz. 12.30

w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych przy ul. Zachodniej 54/56 w Łodzi .

Szkolenie z zaświadczeniem to koszt (netto): 90 zł/os. (6godz.) przy zapisie do 30 maja 110zł/os.(6 godz.) przy zapisie po 30 maja.

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo biuro@pingwinek.com.pl

 

ZAPRASZAMY!

 

Kontakt

 

Centrum Edukacyjno – Terapeutyczne Pingwinek
 
Radogoszcz - ul. Świtezianki 12
 
Centrum - Al. Kościuszki 39
 
Łódź
 
 
tel. 604 104 568
Komentarze
jola55
2017-11-25 19:01:07 UTC
????
3013 rok ??? zapisałabym się ale pewnie nie dożyje
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka