Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Wydarzenia
Św. Mikołaj w SE- MA - FOR Muzeum Animacjiłódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom

 

Na szczęście Mikołaj posiada magiczne zdolności bycia w różnych miejscach na raz, bo inaczej z całą pewnością nie zdążyłby w tym roku odwiedzić wszystkich dzieci.

 

 A to dlatego, że 6. grudnia przez cały dzień będzie w Se-ma-for Muzeum Animacji!

Muzealne skrzaty pieką już pierniki, które dostaną najgrzeczniejsi, a za chwilę stanie też choinka, którą wszyscy goście wspólnie przystroją! Ci, którzy wybiorą się na spotkanie z Mikołajem proszeni są o przyniesienie drobnych ozdób, najlepiej własnoręcznie przygotowanych. Dzięki nim muzealna choinka będzie najbardziej kolorowym drzewkiem w całej Łodzi!

06.12 Muzeum będzie czynne  godzinach 12:00-18:00 (dla grup już od 9:00), a wszyscy chłopcy o imieniu Mikołaj zaproszeni są w tym dniu na bezpłatne zwiedzanie. 

 

Więcej informacji na http://www.se-ma-for.com/pl/muzeum/

 

Kontakt

Se-ma-for Muzeum Animacji 

ul. Tuwima 54,

Łódź

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka