Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Wydarzenia
Walentynki w Centrum Kultury Dzieckałódź dla dzieci ŁÓdź dzieciom

Centrum Kultury Dziecka zaprasza na coroczną imprezę karnawałową.

W tym roku spotkamy się w Dzień Świętego Walentego, zatem nie zabraknie konkursów i zabaw tematycznie związanych ze świętem zakochanych :)

Liczymy, że wszystkie odwiedzające nas dzieciaki będą miały przynajmniej walentynkowy element stroju. Mile widziane są czerwone i serduszkowe przebrania.

Najlepsze, najbardziej pomysłowe i samodzielnie wykonane - oczywiście nagrodzimy. Zachęcamy też do wzięcia udziału w balowej poczcie walentynkowej - piszcie listy z wyrazami sympatii do ukochanych, rodziców czy innych obecnych na imprezie i wrzućcie do skrzyneczki w CKD. Przekażemy je podczas balu.

termin: 14 lutego, godz. 17.00

Kontakt

 

CENTRUM KULTURY DZIECKA W ZGIERZU
 
filia nr 1 MOK
 
ul. Ks. Szczepana Rembowskiego 17
 
95-100 Zgierz
 
tel. 509 719 665
 
 

 

Komentarze
Stitches
2014-03-06 06:05:32 UTC
A Number Of variable
A Number Of variables influence the costs of automobile insurance policy. Some are unquestionably valid. Some, QuotesChimp consider, aren't. Conserving that discourse for later (notice site 12 3), the next concerns would be the variables insurance providers examine when they pinpoint the premium you are going to spend.
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka