Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - Domy Kultury
Ośrodek Kultury "Górna"Łódź dla dzieci Łódź dzieciom

Ośrodek Kultury „Górna” to miejsce aktywne w życiu kulturalnym na terenie całej Łodzi, ale przede wszystkim dedykowane i działające dla lokalnej społeczności dzielnicy Górna.


 

 Ośrodek, mający swoją siedzibę w pofabrykanckiej willi, oferuje nowoczesne formy funkcjonowania w kulturze. Doświadczony zespół stawia na programy autorskie, które angażują talenty uczestników, starając się dotrzeć do indywidualnych predyspozycji i pasji dzieci, młodzieży i dorosłych.

W programie są zajęcia plastyczne, koła zainteresowań, warsztaty tematyczne dotyczące kultury i historii Łodzi, działają tu też odnoszące sukcesy zespoły piosenki i tańca. Specjalnością Ośrodka jest również współpraca z seniorami oraz przedsięwzięcia międzykulturowe

 

Kontakt

Ośrodek Kultury „Górna”

ul. Siedlecka 1, Łódź

tel. 42 684 66 47

sekretariat@gorna.pl

animatorzy@gorna.pl

www.gorna.pl

 

 

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka