Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - Fundacje / Stowarzyszenia

Fundacja "Dr Clown"

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Misją  naszej organizacji jest niesienie radości i uśmiechu dzieciom przebywającym w szpitalach i placówkach specjalnych organizując zespoły terapeutów "doktorów clownów", którzy w kolorowych strojach i makijażu, obowiązkowo z czerwonym noskiem prowadzą zajęcia z zakresu terapii śmiechem.    

Centrum Wsparcia Terapeutycznego

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Stowarzyszenie zostało powołane w styczniu 2006 roku jako stowarzyszenie zwykłe.  Realizujemy kompleksowy system pomocy dla rodzin oraz indywidualny system wsparcia terapeutycznego dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

Fundacja FORM.ART

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Fundacja FORM.ART to organizacja skupiająca się na działaniu na rzecz kultury i edukacji kulturalnej. Jest tworzona przez kulturoznawców, teatrologów, pedagogów i studentów kierunków artystycznych. Zajmujemy się promocją kultury, artystów lokalnych i edukacją teatralną dzieci i młodzieży. Kieruje nami przekonanie, iż kontakt z kulturą i aktywne w niej uczestniczenie ma niebagatelny wpływ na rozwój człowieka oraz na poczucie świadomości kulturowej i społecznej.

Fundacja Mam Marzenie

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku z inicjatywy jej założyciela i Fundatora - Piotra Piwowarczyka, jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Spełniamy marzenia polskich dzieci, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

Fundacja Happy Kids

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Fundacja Happy Kids jest organizacją działającą od 2002 r. Wspiera dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, a szczególnie te, które utraciły prawdziwą rodzinę. Dla nich Fundacja zakłada rodzinne domy dziecka, gdzie mogą znów odnaleźć miłość i ciepło. Obecnie działała 5 rodzinnych domów dziecka.

Fundacja Pomocy Rodzinie OPOKA

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Działa już 10 lat. Jesienią 2000r. uruchomiliśmy pierwszy w Łodzi Ośrodek Wsparcia dla Rodzin, którego specjaliści tylko w zeszłym roku udzielili pomocy 3164 osobom potrzebującym z Łodzi i województwa a pod opieką świetlic specjalistycznych znalazło się 150 dzieci.

Fundacja Gajusz

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Gajusz był po urodzeniu silnym i zdrowym dzieckiem. Nic nie wskazywało na to, że szczęście rodziny będzie wystawione na ciężką próbę. Miał dziewięć dni, gdy lekarze stwierdzili u niego ciężka chorobę szpiku kostnego. Dziecko przez niemal rok walczyło o życie, wiele razy było o krok od śmierci.

Fundacja Gaja

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Fundacja Gaja jest instytucją humanitarno-charytatywną, której ideą nadrzędną działalności jest pomoc dzieciom i młodzieży oraz osobom niepełnosprawnym w nauce i rozwoju.

Fundacja Pomocy Dzieciom "KOLOROWY ŚWIAT

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Fundacja Pomocy Dzieciom "KOLOROWY ŚWIAT" jest ogólnopolską organizacją non-profit działającą na rzecz dzieci pokrzywdzonych przez los ze względów zdrowotnych czy też społecznych. Świadczymy pomoc społecznie użyteczną, co zostało potwierdzone przez Sąd Rejonowy, nadający naszemu podmiotowi status organizacji pożytku publicznego.    

Krwinka

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Fundacja „Krwinka” działa od 1996 roku. Założona została z inicjatywy rodziców dzieci cierpiących na choroby nowotworowe. Osobiste doświadczenia sprawiły, że Fundacja od samego początku istnienia odpowiada na najważniejsze potrzeby, z którymi spotykają się najmłodsi pacjenci klinik onkologicznych.

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka