Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - Fundacje / Stowarzyszenia
Fundacja Mam MarzenieŁódź dla dzieci Łódź dzieciom

 

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku z inicjatywy jej założyciela i Fundatora - Piotra Piwowarczyka, jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy. Spełniamy marzenia polskich dzieci, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

 

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław. Fundacja Mam Marzenie zrzesza prawie 1000 wolontariuszy w 16 miastach w całej Polsce. Nikt z osób reprezentujących i działających na rzecz FMM nie pobiera za swoją pracę wynagrodzenia. Od początku swojej działalności, wolontariusze FMM spełnili już ponad 2600 marzeń.
 
Naszym celem jest dostarczenie chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które wnoszą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość. Spełniając dziecięce marzenie czynnie współpracujemy z lekarzem prowadzącym dziecko, jego rodziną, szkołą i otoczeniem, włączając ich w ten proces. Każde z dziecięcych marzeń jest wyjątkowe, tak jak wyjątkowy jest los tych dzieci. Spełniając je staramy się, aby choć na kilka chwil zapomniały o swoim cierpieniu i uwierzyły, że ich los nie jest Nam obojętny.
 
 Łódź dla dzieci Łódx dzieciom marzenie Mateusza...
 
Fundacja Mam Marzenie znajduje się w wykazie Ministra Pracy i Polityki Społecznej organizacji pożytku publicznego pod nazwą MAM MARZENIE KRS 0000177137 - www.pozytek.gov.pl. Posiada status Organizacji Pożytku Publicznego.
 

KONTAKT

Siedziba Główna w Polsce
 
Fundacja Mam Marzenie
 
ul. Św. Krzyża 7
 
31-028 Kraków
 
Tel/Fax: 12 426 31 11
 
 
 
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka