Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - kursy językowe

BRITISH CENTRE KIDS

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom   BRITISH CENTRE KIDS to autorski program nauczania dzieci w wieku od 2 do 12 lat. Spójny program, przewidujący rozpoczynanie nauki w różnym wieku, a jednocześnie zapewniający kontynuację w oparciu o wcześniej zgromadzony zasób umiejętności.   

Playway to English

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom   PLAYWAY TO ENGLISH to autorski kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 4 - 9 lat.

HELEN DORON EARLY ENGLISH

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Helen Doron Early English jest liderem w zakresie nauczania dzieci języka angielskiego od 3-go miesiąca życia.

Family School

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Angielski na wakacjach i w pracy, problemy w szkole? Pomożemy Ci przełamać barierę, pokażemy Twojemu Dziecku, że języki obce to łatwa i prosta nauka, która ma praktyczne zastosowanie. 

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka