Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - Muzeum

Muzeum Bajki

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Powstałe przy Fundacji Filmowej „Se-ma-for” Muzeum Bajki, to absolutnie magiczne miejsce, gdzie znalazły swój dom postacie z kochanych przez wszystkich i cenionych na całym świecie bajek i filmów, dla dzieci i dorosłych.

Experymentarium

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom "Experymentarium" to ośrodek typu discovery center. 

Kinematograf

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Muzeum Kinematografii to wyjątkowe, jedyne w Polsce muzeum chroniące zabytki z dziedziny techniki, sztuki i kultury filmowej.

Muzeum Fabryki

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Muzeum Fabryki mieści się w jednym z budynków fabryki włókienniczej, stworzonej przez Izraela Kalmanowicza Poznańskiego w XIX wieku.

Muzeum Włókiennictwa

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Centralne Muzeum Włókiennictwa powstało w 1960 r. 

Muzeum Miasta Łodzi

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Muzeum Miasta Łodzi zaprasza do zwiedzania pałacu z XIX/XX w., największej pofabrykanckiej rezydencji w mieście należącej do rodziny Poznańskich.

Muzeum Oświaty Ziemi Łódzkiej

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Muzeum Oświaty Ziemi Łódzkiej powstało w 1983 r. w ramach Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Łodzi.

Muzeum Przyrodnicze Uniwersytetu Łódzkiego

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Wszystkie dzieci ciekawe świata zwierząt zaproszone są do Muzeum Przyrodniczego Uniwersytetu Łódzkiego. Muzeum to  jest bezpośrednią kontynuacją Muzeum Przyrodniczo-Pedagogicznego, które powstało w roku 1930. Jego siedzibą jest niewielki, stylowy budynek z charakterystyczną wieżyczką, położony w Parku Sienkiewicza, od strony ul. Kilińskiego.

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka