Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - Restauracje
Restauracja i cukiernie DYBALSKIŁódź dla dzieci Łódź dzieciom

 

Nazwisko Dybalscy jest w Łodzi powszechnie znane i słodko kojarzone. Przedstawiciele trzech kolejnych generacji to mistrzowie cukiernicy, w swojej branży uznani najbardziej.

 


 

 Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Od czasów powojennych Eugeniusz Dybalski ze swoją żoną Marią Granowską prowadzili cukiernię w Łodzi przy ulicy Narutowicza, a wcześniej przy Piotrkowskiej 56. Synowie Wojciech i Sławomir przejęli dzieło ojca kontynuując rodzinną tradycję. W 1990 r. Wojciech Dybalski przekazał synowi Robertowi zakład cukierniczy przy ulicy Jaracza 5. Firma syna szczyci się szerokim asortymentem ciast i ciasteczek wypiekanych według tradycyjnych receptur.
 
Łódź dla dzieci Łódź dzieciom
 
PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ
 
Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Wyroby firmy z uwagi na niepowtarzalne walory smakowe od lat cieszą się dużym uznaniem klientów. Każdy Łodzianin orientuje się doskonale, w jakich punktach miasta znajdują się cukiernie opatrzone szyldem Bożena i Robert Dybalscy. Każdy zaś Polak wie, że jedne z najlepszych i najbardziej popularne wśród rodzimych są lody z Zielonej Budki cukierni Dybalskich.
 
DaAntonio
 
Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Oprócz cukierni Dybalski zaprasza do jedynej w swoim rodzaju włoskiej restauracji DaAntonio, która mieści się w starym secesyjnym pałacyku w Łodzi przy ulicy Jaracza 45. Od kilkunastu lat restauracja ma przyjemność gościć Państwa w przytulnych i ciepłych wnętrzach, stanowiących jeden z czynników wspaniałej atmosfery, jaka panuje w DaAntonio. Restauracja specjalizuje się w kuchni włoskiej. Serwuje tradycyjne dania włoskie w/g oryginalnej receptury i z oryginalnych produktów włoskich.
 
Będąc gośćmi DaAntonio można zakosztować wspaniałych włoskich: sałat, past, dań mięsnych i potraw z ryb. Restauracja chwali się dużą ofertą dań z darów morza, których z całą pewnością nie spotkają Państwo w innych restauracjach. O wyjątkowości lokalu stanowi także bogata oferta wyśmienitych włoskich win i doskonała kawa.
 
DaAntonio jest lokalem przyjaznym dzieciom i rodzinom. Posiada kącik zabaw dla dzieci, które po zakończonym posiłku mogą spędzić chwilę czasu rysując i bawiąc się, pod czujnym okiem opiekunów.
 
Poza standardową działalnością restauracji dużym zainteresowaniem wśród gości cieszą się przyjęcia okazjonalne, organizowane w DaAntonio.
 
Do państwa dyspozycji zawsze są profesjonalnie przygotowani pracownicy restauracji, którzy sprawią, że każde zorganizowane tu przyjęcie będzie niezapomniane. Na ofertę eventową składa się kompleksowa obsługę przyjęć weselnych, począwszy od pomocy wybrania rodzaju przyjęcia, organizacji uroczystości, ustalenia menu, wybrania dekoracji restauracji, do zorganizowania części artystycznej.
 
Każda para młodych w prezencie od cukierni otrzymuje wspaniały tort.
 

KONTAKT

DaAntonio - restauracje
 
ul. Jaracza 45 (Pałacyk)
 
Łódź,
 
tel.: (42) 630-50-70 ; dowóz (42) 630-35-00
 
 
 
Siedziba firmy Dybalski
 
ul. Jaracza 5
 
90-264 Łódź,
 
tel.: 632-14-92 ; fax: 630-45-71
 
kom.: 508 270 261
 
Zamówienia przyjmujemy w godzinach od 07:00 do 18:00
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka