Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - zajęcia muzyczne
Flamenco dla najmłodszychŁódź dla dzieci Łódź dzieciom

Nauka tańca flamenco dla najmłodszych to najnowsza propozycja BOK „Na Żubardzkiej”.


 

Flamenco  to nie tylko sztuka muzyczno-taneczna pochodząca z regionu Andaluzji na południu Hiszpanii, ale również fascynujący świat pasji. Ten płynący z głębi duszy śpiew, palmas (klaskanie) i step „zaatakowały” już cały świat.

 

 
Naszą propozycję kierujemy do dzieci i młodzieży. Zapraszamy wszystkich odważnych i wszystkich nieśmiałych na wspólną zabawę, ale również indywidualne odkrywanie samego siebie. Na zajęciach dzieci mają możliwość komunikatywnego okazywania uczuć i wyrażania swojej osobowości, co sprzyja otwieraniu się na świat. Jest to styl tańca, który od początku w wyjątkowy sposób kształtuje poczucie rytmu, wpływa na świadomość ciała i samodyscyplinę.
 
Prowadzenie:  Mateo Gallito
 
Dzieci w wieku 6 - 9 lat
zajęcia: soboty, godz. 10.00 - 10.45, koszt 40 zł/m-c
 
Młodzież w wieku 10 - 15 lat
zajęcia: soboty, godz. 11.00 – 12.00, koszt 50 zł/m-c
 
 

KONTAKT

Bałucki Ośrodek Kultury „ Na Żubardzkiej”
 
Ul. Żubardzka 3
 
91-022 Łódź
 
tel 42 651 67 47
 
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka