Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - zajęcia muzyczne
Odkrywcy MuzykiŁódź dla dzieci Łódź dzieciom

Filharmonia Łódzka to miejsce nie tylko dla dorosłych. Dzieci mogą tu przeżyć fascynującą przygodę, nie mniej ciekawą niż w piaskownicy, kinie czy zoo.


 

Odkrywcy Muzyki to warsztaty w trakcie których dzieci samodzielnie poznają bogactwo dźwięków, mogą przekonać się jak wiele wzruszeń i przeżyć może dostarczyć muzyka.
 
Warsztaty muzyczne dla Odkrywców Muzyki tworzone są z myślą o dzieciach w wieku 4 - 8 lat.
 
Zajęcia prowadzą doświadczone w pracy z najmłodszymi panie z Polskiego Towarzystwa Carla Orffa.W pracy z dziećmi wykorzystują one ideę kształcenia autorstwa niemieckiego kompozytora i pedagoga Carla Orffa, która łączy mowę, śpiew, taniec i grę na prostych instrumentach. Pod okiem opiekunów dzieci uczą się grać, śpiewać i budować proste instrumenty, a wszystko to w formie zabawy.
 
W tym czasie rodzice mogą odpocząć w kawiarni. Po przerwie uczestnicy warsztatów prezentują świeżo zdobyte umiejętności. Zachęcamy, aby zaprosili Państwo na widownię Babcie i Dziadków, Ciocie i Wujków, Koleżanki i Kolegów Państwa Dzieci. Goście będą podziwiać i oklaskiwać małych Odkrywców Muzyki.
 

Kontakt

Filharmonia Łódzka
 
ul. Narutowicza 20/22,
 
Łódź
 
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka