Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - zajęcia sportowe
REGIMIS - gimnastyka dla maluchaŁódź dla dzieci Łódź dzieciom

Studio Sportu i Rekreacji Jacka Włuki zaprasza na gimnastykę dla dzieci. Zajęcia przygotowano z myślą o grupach zorgranizowanych (w tym przedszkolach) jak i klientach indywidualnych!


Poprzez udział w zajęciach dzieci kształtują właściwą postawę, co zapobiega coraz częstszym wadom kręgosłupa.

Jak wiadomo gimnastyka jest podstawą wszystkich sportów i doskonałym wstępem do podjęcia kolejnych dyscyplin sportowych takich jak taniec, sztuki walki, piłka nożna, tenis i inne. Jest doskonałym uzupełnieniem dla dyscyplin takich jak capoeira czy taniec. 

Co więcej, dzięki treningom nasi wychowankowie doskonale radzą sobie na zajęciach WF- przewroty, skoki przez kozła czy inne wymagane w szkole ewolucje stają się „pestką”. Nasze zajęcia skierowane do dzieci prowadzimy w konwencji zabawy. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, dostosowując program ćwiczeń do chęci i możliwości.
 
 
Jacek Włuka, jako doświadczony trener i ojciec rocznej Lenki ma świadomość jak ważne jest dla rodziców bezpieczeństwo ich maluchów. Dlatego zajęcia są prowadzone w małych grupach przez doświadczonych trenerów. Nad całością czuwa koordynator, doświadczony trener gimnastyki sportowej z wieloletnim doświadczeniem.
 
termin dla klientów indywidualnych: każdy wtorek 17.30 - 19.00; środy 17.00 - 18.30, czwartki 17.30 - 19.00
terminy dla przedszkoli do uzgodnienia.
 

kontakt

Studio Sportu i Rekreacji REGIMIS

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Hala Sportowa "Tęcza"

Łódź, Karpacka 61

Jacek Włuka- właściciel, 504 280 514 - jacekwluka@regimis.pl

Klaudia Woźniak - manager ds. gimnastyki, 535 502 754  

Klaudia Woźniak - manager ds. fitness, 535 502 754 - aerobik klaudia@regimis.pl

więcej na www.regimis.pl

 

 

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka