Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Katalog - Żłobki / kluby malucha
Bobo - PingwinekŁódź dla dzieci Łódź dzieciom

Bobo-Pingwinek to szczególne miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie rozpoczynać swoją przygodę ze światem, pozna pierwszych przyjaciół. Naszym zadaniem jest dopilnować, aby te jakże ważne pierwsze kroki, miały miejsce w bezpiecznym i dbającym o rozwój dziecka otoczeniu.


Nasz żłobek oferuje doskonałe warunki zarówno do nauki, jak i zabawy. Cały program, jak i poszczególne zajęcia dopasowujemy do indywidualnych potrzeb dziecka, które u nas nigdy nie będzie się nudzić.

 
W żłobku „Bobo-Pingwinki” opiekę znajdą dzieci od 8-miu miesięcy do 3 lat.
 

AKADEMIA MALUCHA – TO SZANSA NA DOBRY START

W czasie zajęć dla dzieci w Akademii Malucha dziecko poznaje nowe piosenki, wieszyki,wykonuje różnego rodzaju prace plastczne, zabawy ruchowe, ćwiczenia fizyczne, które to mogą ogromnie wspomóc umiejętność uczenia się małego człowieka.
 
Akademia Malucha to swego rodzaju forma przejściowa (przedprzedszkole) między domem a przedszkolem, gdzie w obecności Rodzica, Opiekuna nabierze pewności siebie, pozna nowe zjawisko jakim jest grupa rówieśników. Cenne wskazówki , sugestie osób prowadzących zajęcia w Akademii Malucha oraz bogaty i urozmaicony program odpowiednio przygotuje dziecko, aby w pełni mogło skorzystać ze stymulującej roli przedszkola oraz wkroczyć w ten nowy okres bez stresu i lęku.
 

BOBO ŚWIAT

Zajęcia dla niemowląt i ich rodziców – masażyki, wspólne śpiewanie i muzykowanie, zabawy paluszkowe, wspólne tworzenie (boboart), ćwiczenia stymulujące rozwój maluszków. Dzieci będą ćwiczą ciało, mimikę oraz umysł – w sposób odpowiednio dobrany do swojego wieku i możliwości.
 

Kontakt

Centrum edukacyjno – terapeutyczne Pingwinek
 
Radogoszcz - ul. Świtezianki 12
 
Centrum - Al. Kościuszki 39
 
Łódź
 
 
tel. 604 104 568
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka