Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Konkursy

V Jesienny Turniej Bajkowych Strof

łódź dla dzieci, łódź dzieciom Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie adresowanym do dzieci w wieku przedszkolnym z terenu miasta i gminy Zgierz oraz innych miast regionu łódzkiego, który odbędzie się w Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu, w dniu 23 października 2013 roku.  

Nowe inspiracje - konkurs

łódź dla dzieci, łódź dzieciom Bałuckiego Ośrodka Kultury „Na Żubardzkiej" zaprasza do IX Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "Nowe Inspiracje" dla dzieci i młodzieży.

Konkurs plastyczny Centrum Helen Doron

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Centrum Helen Doron  zaprasza wszystkie dzieci z Centrum Helen Doron Łódź Bałuty do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt: „Kangi i święta Bożego Narodzenia”.

Święta z Pingwinkiem Jackiem

łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Centrum „Pingwinek” zapraszadzieciaki do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt: „Święta z Pingwinkiem Jackiem”.

Wyczaruj Misia - konkurs

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Już po raz trzeci dom Uszatka i Colargola organizuje dziecięcy konkurs na własnoręcznie wykonanego misia. Tym razem dołącza do niego również konkurs…literacki! Wszystko to z okazji 10. Światowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada na 25. listopada.

Na tropie morświna

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Organizacja ekologiczna WWF, już w czwartek, 27 września 2012 roku zainauguruje konkurs – wytrop morświna w Twoim mieście!!! Wolontariusze organizacji ekologicznej WWF odrysują sylwetki morświna w najbardziej rozpoznawalnych punktach przestrzeni miejskiej.

Piracki konkurs

łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Fundacja Form Art zaprasza do konkursu z okazji zbliżającej się czwartej edycji Rodzinnego Pikniku Artystycznego “Piraci na Zdrowiu”.     

Wyślij słonia dla dzieciaka!

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Setki słoni dla dzieciaków to konkurs prowadzony przez Fundację Słonie na balkonie. Organizatorzy zachęcają do pracy twórczej, której efektem ma być wyjątkowy prezent dla podopiecznych Fundacji.

Niewielki, niemały król

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Do Króla Maciusia I powraca się po latach - gdy dzieciństwo jest już tylko wyidealizowanym wspomnieniem - trudno nie oprzeć się wrażeniu, że to nie tylko baśniowa opowieść o królu - dziecku zbyt naiwnym, zbyt młodym by władać państwem nie pogrążając go w chaosie upadku.    

Wygraj iPada z Bazgroszyt.pl

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Z okazji Dnia Dziecka edukacyjny portal dla dzieci Bazgroszyt.pl przygotował atrakcyjny konkurs dla najmłodszych… oraz ich rodziców, bowiem do wygrania jest iPad firmy Apple.

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka