Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Konkursy
Wyślij słonia dla dzieciaka!łódź dla dzieci Łódź dzieciom

Setki słoni dla dzieciaków to konkurs prowadzony przez Fundację Słonie na balkonie. Organizatorzy zachęcają do pracy twórczej, której efektem ma być wyjątkowy prezent dla podopiecznych Fundacji.


 

Jak wziąć udział w konkursie? To bardzo proste. Należy wykonać słonia dowolną techniką. Pamiętaj tylko, że zabawka powinna być bezpieczna dla dziecka.

Konkursowe słonie należy przesyłać do 21 września na adres:  Łódź, ul. Gdańska 80, 90-613, z dopiskiem Fundacja Słonie na balkonie. Relacje z przebiegu konkursu i jego wyniki będzie można obserwować na Facebooku Fundacji. Organizatorzy nagrodzą jeden najlepszy projekt.

Fundacja Słonie na balkonie pomaga najmłodszym dzieciom z problemami psychicznymi, zaburzeniami psychosomatycznymi, dzieciom z  depresją, stanami lękowymi i nerwicowymi. Działa na dziecięcym oddziale psychiatrycznym Szpitala im. dr J. Babińskiego w Łodzi.

- Chcemy, żeby każde dziecko otrzymało swojego słonia na szczęście. Stale w Szpitalu Psychiatrycznym w Łodzi przebywa 30 małych pacjentów, zaraz z pracą na Aleksandrowskiej ruszy oddział dziennego pobytu dla dzieci i poradnia zdrowia psychicznego. W skali roku to ponad 500 dzieci. Dlatego potrzebujemy setek słoni - przyznają organizatorzy.

Zapraszamy!

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka