Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Konkursy - Archiwum

Owijamy w bawełnę i nie tylko

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Muzeum Włókiennictwa zaprasza na warsztaty dla dzieci i rodziców. Wrześniowe spotkanie będzie miało wyjątkowy charakter. Uczestnicy warsztatów stworzą niepowtarzalne instalacje przestrzenne owijając, oplatając i motając różne materiały włókiennicze wokół elementów maszyn oraz innych obiektów stojących w skansenie i na dziedzińcu żeliwnym.

Lato na Fali

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Wakacje przed nami! Wszystkich miłośników wodnych zabaw i tych, którzy niecierpliwie czekają na letni wypoczynek zapraszamy do udziału w konkursie Aquaparku Fala!

Przygoda z nauką w Experymentarium

łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Zapraszamy na przygodę z nauką w Experymentarium! Weź udział w Konkursie i wygraj zaproszenie na nowa interaktywną wystawę Świat zmysłów,Poczuj sztukę!   

Wakacje z piosenką

łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Daj się lubić to śpiewnik z nutami i słowami piosenek zespołu dziecięcego Pędziwatry.

Zawodowcy

łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Kim chciałbyś zostać jak zostaniesz duży to pytanie, na które bardzo często odpowiadają dzieci. Weź udział w konkursie i wygraj książkę Pawła Beręsewicza pt. "Zawodowcy".

Pokolorowanki

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Pokolorowanki to premierowy spektakl Teatru Pinokio. Zapraszamy do Konkursu, w którym wygrać można zaproszenie na to niezwykłe widowisko!

Czarodziejska Pisanka

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Przedszkole Artystyczno-Językowe „Sukces” zaprasza wszystkie dzieci do konkursu plastycznego pt: "Czarodziejska Pisanka".    

Strofy o Łodzi

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Szkoła Podstawowa nr 29 w Łodzi zaprasza do konkursu Strofy o Łodzi - moją małą ojczyzną jest miasto olbrzymie.

Europa, Europa

łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Ogród Jordanowski - świetlica prowadzona przez Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 zaprasza do udziału w trójetapowym Konkursie wiedzy o Grecji.  

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka