Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Weekend z dziećmi

Nasz nowy kolega Mambo

łodź dla dzieci Łódź dzieciom Centrum Kultury Dziecka zaprasza na bajkobranie.  

Świnki 3

łodź dla dzieci Łódź dzieciom Klasyczna opowieść w klasycznej, ale nieoczywistej konwencji. Przedstawimy nie tylko Dziki Zachód, ale dziki świat, który można próbować oswoić. Świat, w którym jedynym kodeksem jest prawo natury.

Lokomotywa - podróż z Julianem Tuwimem

łodź dla dzieci Łódź dzieciom Baśniowa Kawiarenka zaprasza na przedstawienie, które powstało w oparciu o poezję dla dzieci Juliana Tuwima. Jeden z najbardziej znanych wierszy „Lokomotywa” stał się motorem tej teatralnej podróży.

Fizyczny śmigus-dyngus

łodź dla dzieci Łódź dzieciom Łódzki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na kolejny wykład w semestrze letnim dla dzieci w wieku 8-12 lat.

Pippi w Teatrze Nowym

łodź dla dzieci Łódź dzieciom Piegusy i Marchewki przybywajcie do Dużej Sali Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi (ul. Więckowskiego 15). Czeka tam na nie wrażeń bez liku!   

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka