Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Bez granic czyli dookoła świata

Czeskie skalne miasta

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Niedaleko od znanych nam atrakcji Gór Stołowych, dosłownie za miedzą, w rejonie czeskiego Broumowa znajdują się dwa prawdziwe skarby przyrodnicze, przy których mogą się schować nasze Błędne Skały.

Maroko z tysiąca i jednej nocy

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Maroko to najstarsze na świecie królestwo islamskie, kraj w połowie drogi między Europą a Czarną Afryką. 

Jordania - wyrzeźbnione w skale

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Jordania to jedno z najciekawszych państw Bliskiego Wschodu, wyżynny kraj, dotykający jednym południowym koniuszkiem Morza Czerwonego. 

Słowacki Raj

łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Słowacki Raj to kraina malowniczych skał i wąwozów (po słowacku zwanych roklinami), a także bujnych lasów i zwierząt. Na wąskiej ścieżce można tu spotkać kozicę, a zewsząd dobiegają głosy ptaków.        

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka