Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Jak długa i szeroka: a to Polska właśnie

Bagna Biebrzańskie

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Królestwo dzikiego ptactwa, żab i łosi, zielone łąki i szumiące lasy, jedno z naszych najulubieńszych miejsc na Podlasiu. 

Biskupin - śladami dawnych czasów

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Biskupin to miejsce, gdzie w 1934 roku odkryto ślady osady kultury łużyckiej sprzed 2700 lat! 

Pieniny

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Październikowy wyjazd w góry z półrocznym Piotrusiem planowaliśmy bardzo starannie.  

Wrocław - nadodrzańskie miasto krasnali

łódź dla dzieci Łódź dzieciom  "Wrocław to moje miasto rodzinne, kocham go bardziej niż miasta inne" - nauczyłam się tego wierszyka na pamięć jako pierwszoklasistka i nadal podpisuję się pod tymi słowami, choć zachwyciły mnie od tego czasu również i inne miasta.

Karkonosze - Karpacz

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Karpacz, to obok Szklarskiej Poręby, najbardziej znane miasto Karkonoszy.

Bałtów - Jura Park

łódź dla dzieci Łódź dzieciom    Co fascynuje 3 latka bardziej niż Scooby Doo? Dinozaury! Odkryliśmy je w Bałtowie, w Jura Parku.

Beskid Niski

łódź dla dzieci Łódź dzieciom To niewysokie, a szalenie malownicze pasmo górskie jest wprost idealne na wyjazdy z dziećmi. 

Białowieski Park Narodowy

łódź dla dzieci Łódź dzieciom   Puszcza Białowieska nazywana bywa, raczej przesadnie "polską Amazonią", tym niemniej wiele tu do zobaczenia.

Dolny Śląsk/okolice Złotoryji

łódź dla dzieci Łódź dzieciom Kopalnia złota Aurelia jest stosunkowo niewielka, trasa turystyczna mierzy zaledwie 90 metrów. 

Kurpie Białe i Nadbuże

łódź dla dzieci Łódź dzieciom W sobotni poranek obudziło nas słońce. Korzystając z dobrej pogody i lekceważąc nie najlepsze prognozy wyruszyliśmy zatem na Kurpie.

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka