Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności

Rekrutacja na Łódzki Uniwersytet Dziecięcy

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom Łódzki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na nowy semestr zajęć. Rusza rekrutacja!

Jesienny bieg na orientacje

Łódź dla dzieci, dzieci w Łodzi Jeżeli lubicie bawić się w podchody, szukać skarbów i spędzać czas na świeżym powietrzu, to ciekawą ofertę spędzenia sobotniego przedpołudnia przygotowało Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych Oddział Łódzki oraz Miejski Klub Sportowy Metalowiec Łódź.

Dzień otwarty w Akademii Dobrej Gimnastyki

Łódź dla dzieci, dzieci w Łodzi Akademia Dobrej Gimnastyki ADGIM zaprasza na DZIEŃ OTWARTY! W czwartek, 24.09 poprowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe z gimnastyki sportowej dla pociech w każdym wieku i na każdym poziomie. Podczas treningu dzieci popracują nad koordynacją, gibkością, siłą i wytrzymałością oraz nauczą się elementów akrobatycznych.

Fundacja Gajusz szuka Świętych Mikołajów

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom Chciałbyś zostać Świętym Mikołajem, który spełnia marzenia chorych dzieci? Łódzka Fundacja Gajusz już po raz ósmy gorąco Was do tego namawia.

Halloween w Teatrze czyli Słowiańska Noc Duchów w Pinokiu

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom Oswajanie duchów, tworzenie strachów, krwisty poczęstunek i podróż przez zamknięte drzwi z Koraliną. Teatr Pinokio po raz kolejny zaprasza odważne dzieciaki na smakowicie przerażający wieczór w Teatrze połączony z degustacją wypieków panny Spink i Forcible.

Pierwsze łódzkie hospicjum prenatalne

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom Fundacja GAJUSZ otworzyła jedno z pierwszych w Polsce i jedyne w regionie Hospicjum Perinatalne. Miejsce przeznaczone jest dla rodzin, u których w trakcie ciąży rozpoznano wady letalne płodu. Oznacza to, że u nienarodzonego dziecka zdiagnozowano chorobę, której przy obecnym stanie wiedzy nie można wyleczyć i z powodu której wiemy, że dojdzie do wczesnej śmierci dziecka. 

Filmowa podróż Se-ma-fora

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom Se-ma-for Muzeum Animacji po raz trzeci zaprasza na serię spotkań z filmem animowanym  „Se-ma-for on Tour”. Działająca przy oscarowym studiu animacji placówka zawita z wędrownym projektem do piętnastu miejscowości województwa łódzkiego. W każdym miejscu animatorzy pojawią się trzykrotnie z projekcjami oraz warsztatami animacji poklatkowej pod wspólnym hasłem „Mój dom, moje miasto, moje miejsce – nasza historia”.

Z książką na walizkach

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom Zapraszamy na II łódzkie spotkania pisarzy z młodymi czytelnikami pod hasłem „Podróż z historią i legendą”.  

Bezpłatne warsztaty muzyczne dla młodzieży

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom Towarzystwo Muzyczne "Bałałajki" organizuje cykliczne warsztaty muzyczne oraz co roku latem obóz muzyczny dla młodzieży. 

Warsztaty teatralne dla młodzieży

Łódź dla dzieci Łodź dzieciom Bałucki Ośrodek Kultury "Na Żubardzkiej" zaprasza na warsztaty teatralne.

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka