Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Dzień otwarty w Akademii Dobrej GimnastykiŁódź dla dzieci, dzieci w Łodzi

Akademia Dobrej Gimnastyki ADGIM zaprasza na DZIEŃ OTWARTY!

W czwartek, 24.09 poprowadzimy zajęcia ogólnorozwojowe z gimnastyki sportowej dla pociech w każdym wieku i na każdym poziomie. Podczas treningu dzieci popracują nad koordynacją, gibkością, siłą i wytrzymałością oraz nauczą się elementów akrobatycznych.


Zajęcia odbywają się na terenie Chojeńskiego Klubu Sportowego (ChKS) przy ul. KOSYNIERÓW GDYŃSKICH 18 w Łodzi. Sala jest świeżo odremontowana i wyposażona w profesjonalny sprzęt sportowy, taki jak batuty, materace, drabinki, poręcze, klocki piankowe, kółka i ścieżki gimnastyczne. Do użytku jest szatnia dla dzieci i toalety.

Z dzieciakami można przychodzić na GODZINY: 16:20 i 17:20. Na terenie ośrodka jest również restauracja i siłownia, w razie gdyby czekanie na małych zawodników się dłużyło :)

Gwarantujemy dużo dobrej zabawy, miłą i uśmiechniętą atmosferę oraz profesjonalną opiekę naszej wykwalifikowanej kadry trenerów i instruktorów.

WSTĘP WOLNY!

 

Więcej informacji pod nr 731 237 266 i na stronie www.adgim.pl.

 

ADGIM Akademia Dobrej Gimnastyki

Prowadzimy zajęcia z gimnastyki sportowej i ogólnorozwojowej od wielu lat. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół trenerów i instruktorów trenuje dzieci od 3 roku życia, młodzież i dorosłych - od początkujących po zaawansowanych.

Gimnastyka jest podstawą wszystkich dyscyplin sportowych i fundamentem zdrowia dziecka. Z nami Twoja pociecha wzmocni i rozciągnie wszystkie partie ciała oraz szybko nauczy się elementów akrobatycznych.

Niezależnie od tego czy Twoje dziecko zaczyna swoją przygodę ze sportem, czy jest już bardziej doświadczone w tej dziedzinie – poprowadzimy je odpowiednim programem i przygotujemy do przyszłych sukcesów sportowych lub po prostu wzmocnimy i usprawnimy sprawność fizyczną Twojego smyka. 

Szkolimy m.in. tancerzy, gimnastyków artystycznych, zawodników sztuk walki, piłkarzy oraz wszystkich pasjonatów.

A przede wszystkim - kochamy gimnastykę i chcemy zarażać tą pasją dzieciaki.

 

 

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka