Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Jesienny bieg na orientacjeŁódź dla dzieci, dzieci w Łodzi

Jeżeli lubicie bawić się w podchody, szukać skarbów i spędzać czas na świeżym powietrzu, to ciekawą ofertę spędzenia sobotniego przedpołudnia przygotowało Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych Oddział Łódzki oraz Miejski Klub Sportowy Metalowiec Łódź.


Już 7 listopada 2015 r. (w sobotę) organizatorzy zapewnią Wam świetną zabawę podczas Biegu na Orientację. Będzie to kolejna impreza z cyklu „PARKI ŁÓDZKIE”, a odbędzie się w Parku Julianowskim im. Adama Mickiewicza.

Dla amatorów biegania i spacerowiczów przygotowano trasę (A) krótką i łatwą oraz (B) średnią. Zainteresowani proszeni są o wcześniejsze zgłaszanie się mailowo do 5 listopada na adres piotrwiercinski@wp.pl  Zgłoszenie powinno zawierać: nazwisko i imię (rodzica i dziecka), kategorię (łatwa (A) czy średnia (B), wiek, klub lub szkołę lub informację, że jest to zgłoszenie indywidualne.

Sekretariat zawodów znajdować się będzie w parku przy amfiteatrze i czynny będzie w godzinach 

9.30 – 10.00, natomiast start przewidziany jest na godz. 10.30. Opłata startowa to tylko 5 zł.

Wszyscy lubimy naszą złotą polską jesień. Warto połączyć przyjemność obcowania z naturą o tej porze roku z pożytkiem wynikającym z aktywnego sposobu spędzania czasu.

Jeżeli macie jakieś pytania, koniecznie piszcie na adres j.w. 

Zapraszamy!!!!

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka