Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Jesienny bieg na orientacjeŁódź dla dzieci, dzieci w Łodzi

Jeżeli lubicie bawić się w podchody, szukać skarbów i spędzać czas na świeżym powietrzu, to ciekawą ofertę spędzenia sobotniego przedpołudnia przygotowało Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych Oddział Łódzki oraz Miejski Klub Sportowy Metalowiec Łódź.


Już 7 listopada 2015 r. (w sobotę) organizatorzy zapewnią Wam świetną zabawę podczas Biegu na Orientację. Będzie to kolejna impreza z cyklu „PARKI ŁÓDZKIE”, a odbędzie się w Parku Julianowskim im. Adama Mickiewicza.

Dla amatorów biegania i spacerowiczów przygotowano trasę (A) krótką i łatwą oraz (B) średnią. Zainteresowani proszeni są o wcześniejsze zgłaszanie się mailowo do 5 listopada na adres piotrwiercinski@wp.pl  Zgłoszenie powinno zawierać: nazwisko i imię (rodzica i dziecka), kategorię (łatwa (A) czy średnia (B), wiek, klub lub szkołę lub informację, że jest to zgłoszenie indywidualne.

Sekretariat zawodów znajdować się będzie w parku przy amfiteatrze i czynny będzie w godzinach 

9.30 – 10.00, natomiast start przewidziany jest na godz. 10.30. Opłata startowa to tylko 5 zł.

Wszyscy lubimy naszą złotą polską jesień. Warto połączyć przyjemność obcowania z naturą o tej porze roku z pożytkiem wynikającym z aktywnego sposobu spędzania czasu.

Jeżeli macie jakieś pytania, koniecznie piszcie na adres j.w. 

Zapraszamy!!!!

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka