Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Rekrutacja na Łódzki Uniwersytet DziecięcyŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

Łódzki Uniwersytet Dziecięcy zaprasza na nowy semestr zajęć. Rusza rekrutacja!


Zapisy na semestr zimowy 2016 r. odbędą się 6 września (wtorek) o godz. 8.00.

Tylko przez internet

 

ŁUD dla SIEDMIOLATKÓW – program wprowadzający dla najmłodszych

Od stycznia 2016 roku ŁUD organizuje nowe zajęcia: ŁUD dla SIEDMIOLATKÓW.

W programie:

- jeden wykład dla siedmiolatków i ich rodziców: Patric Kana "Muzyka afrykańska"

- dwa warsztaty dla dzieci w małych grupach: budownictwo - dr inż. Ilona Szer ''Jak zbudować dom?", fizyka - mgr inż. Katarzyna Oleśko "Fizyka - co to jest?"

Opłata 30 zł obejmuje: wykład i jeden warsztat (drugi warsztat gratis).

Zapisy 6 września od godz. 8.00 rano, tylko przez internet, do grupy:  ŁUD_SIEDMIOLATKI.

 

Na ŁUD w roku 2016 zapisujemy dzieci urodzone w latach 2004 - 2008 oraz na ŁUD dla SIEDMIOLATKÓW dzieci urodzone w 2009r.

Osoby, które uczestniczyły wcześniej w ŁUD muszą wypełnić formularz ponownie.

Hasło i login z poprzedniego semestru jest nieaktywne.

Rekrutacja trwa tylko do wyczerpania miejsc.

 

Aby zapisać dziecko na Łódzki Uniwersytet Dziecięcy należy wypełnić formularz na stronie: https://lud-rekrutacja.p.lodz.pl (imię i nazwisko dziecka, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon i adres e-mail do rodziców/opiekunów).

 

Po wypełnieniu formularza proszę niezwłocznie odczytać mail, który zostanie automatycznie wysłany na adres elektroniczny podany przez Państwa w formularzu. W tym mailu zostanie przesłany link, który należy kliknąć, dopiero wtedy rekrutacja zostaje zakończona i dziecko jest zapisane na listę podstawową bądź rezerwową w przypadku braku miejsc.

 

Łódzki Uniwersytet Dziecięcy został stworzony z myślą o dzieciach w wieku 7 - 12 lat, które są ciekawe świata i chcą pobawić się w studiowanie. Dzieci mają okazję poczuć się prawdziwymi studentami. Chodzą na wykłady, które odbywają się w auli, otrzymają legitymację i po każdym wykładzie wpis (stempelek) do indeksu. Na koniec studiów, czyli po jednym semestrze dzieci otrzymają dyplom, który jest potwierdzeniem uczestnictwa, nie jest dokumentem.

 

 

partner medialny uniwersytetu:

 

Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka