Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Remont w Studio Filmowym Se-ma-forŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

Mówi się, że wszystko co dobre kiedyś się kończy. Niektóre dobre rzeczy kończą się jednak po to, aby mogło powstać coś jeszcze lepszego!


W tym duchu zapraszamy wszystkich na oficjalne zamknięcie Muzeum Bajki Se-ma-for, które odbędzie się w dniach 22 - 23 czerwca. Znikamy jednak tylko na chwilę. Po wakacjach wracamy po metamorfozie jako Se-ma-for Muzeum Animacji (SMA).

Na pożegnanie „Bajki” przygotowaliśmy wiele atrakcji!

Najmłodszych zapraszamy na darmowe zwiedzanie muzeum w trakcie obydwu dni oraz przegląd dziecięcych filmów animowanych „halo echo”, który będzie trwał cały piątek.

Dla nieco starszych oraz tych całkiem dorosłych, oprócz możliwości darmowego zwiedzania, przewidzieliśmy w piątek wieczorne koncerty. Zagrają dla nas łódzkie zespoły „Wolfgang in a truck” oraz „Sjón”. Natomiast Elektryczny Węgorz zaprasza na występ przygotowany specjalnie do filmów Se-ma-fora! Zaczynamy o 20.00.

Oprócz koncertów i przeglądu zapraszamy wszystkich do „strefy piknikowej”, która będzie zorganizowana przed wejściem do muzeum. Dodatkową atrakcją będą przeróżne performance artystyczne.

W piątek 22.06 muzeum będzie czynne w godzinach 10.00-18.00, natomiast w sobotę od 10.00 do 16.00

 

 
Wracamy 5 października!
 

Szczegółowy program już wkrótce na www.se-ma-for.com

 

 

 

 

 

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka