Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Aktualności
Rycerze i księżniczki pilnie poszukiwaniŁódź dla dzieci Łodź dzieciom

 

Kim chciałoby zostać Wasze dziecko? Dzielnym rycerzem, piękną księżniczką, wyjątkową czarodziejką, walecznym Wikingiem, a może kowbojem z Dzikiego Zachodu? 


 

Dziecięce marzenia zawsze warte są spełnienia, dlatego IKEA Łódź pobudza wyobraźnię maluchów. Między 18 a 22 czerwca odbędą się profesjonalne sesje fotograficzne dla dzieci w niezwykłych strojach. 5 zwycięskich zdjęć z małymi, łódzkimi bohaterami trafi w sierpniu na billboardy w naszym mieście.
 
IKEA Łódź zaprasza do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi w wieku od 5 do 11 lat. Sesje zdjęciowe będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 – 20.00 w Restauracji przy kąciku dla dzieci. Zapisy z wyprzedzeniem nie są wymagane, ale organizatorzy zastrzegają, że czas, jak i liczba dzieci, którym może być zrobione zdjęcie jest ograniczona. Każdy dzień to inny bohater, w którego pomogą wcielić się najmłodszym profesjonalni fotografowie.
 
- Podczas pięciu czerwcowych dni IKEA Łódź zapełni się niezwykłymi postaciami. Od 18 do 22 czerwca każdy dzień będzie wyprawą w dalekie krainy, od mroźniej Szwecji aż po egzotyczne wyspy. Tydzień rozpocznie się na Dzikim Zachodzie wśród małych kowboi. We wtorek będziemy poszukiwać śpiących królewien, a w środę obierzemy kurs na Szwecję w wypatrując Wikingów. Magicznie zapowiada się czwartek, 21 czerwca, kiedy IKEA Łódź opanują czarodziejki. Tydzień z niezwykłymi bohaterami zakończą w piątek rycerze okrągłego stołu –zdradza Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.
 
Udział w zabawie IKEA Łódź dedykuje Klubowiczom IKEA FAMILY. Osoby, które nie posiadają karty IKEA FAMILY, będą mogły ją wyrobić w dniu sesji.
 
Poszukiwania gwiazdy

Wszystkie zdjęcia wykonane podczas sesji zostaną opublikowane na profilu IKEA Łódź na Facebooku i  za pomocą specjalnej aplikacji będzie można głosować na swoich faworytów. Na oddanie głosu na śpiącą królewnę czy dzielnego rycerza będziemy mieli czas od 26 czerwca do 6 lipca. Później komisja konkursowa zadecyduje, które ze zdjęć z małymi bohaterami pojawią się na billboardach w Łodzi.

 
szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodz 
 
 
 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. \

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka