Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Patronaty

Dziatwa – święto kreacji, marzeń i fantazji

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Łódzki Kongres Kobiet

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Centrum Pingwinek w imieniu Partnerstwa Łódź dla Kobiet ma zaszczyt zaprosić  wszystkie matki, żony, babcie, córki, teściowe, szwagierki, przyjaciółki, koleżanki, mieszkanki naszego miasta i regionu na I ŁÓDZKI KONGRES KOBIET.

Mały książkomaniak

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Projekt „Mały książkomaniak” to szereg działań, które mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

Łódź Bajkowa

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Konfrontacje 2013

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza na .XXXI Wojewódzki Przegląd Teatrów Dziecięcych „Konfrontacje 2013” .

Festiwal Aktywności Dziecięcej miniFOKA – Łączymy Pokolenia – Łączymy Świat

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Centrum Edukacyjno – Terapeutyczne „Pingwinek” w  ramach porozumienia „Łódź dla Kobiet” zaprasza na Festiwal Aktywności Dziecięcej miniFOKA  – Łączymy Pokolenia – Łączymy Świat.

Niedziela z Arlekinem

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom W sezonie 2012-2013 Teatr Lalek Arlekin po raz trzeci zaprasza na wyjątkową akcję, która cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród młodych widzów w poprzednim sezonie artystycznym. 

Targi Niemowlaka i Starszaka

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Już 7 września w Porcie Łódź odbędą się Targi Niemowlaka i Starszaka.

„Noc książkomaniaków” 2012

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom Noc książkomaniaków to dwudniowa akcja promująca czytelnictwo, adresowana do dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 13 lat. 

Moimi oczami...

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom   Pracownia Alternatywnego Wychowania zaprasza na I Wystawę Fotograficzną "Moimi oczami...".

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka