Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Patronaty
Moimi oczami...Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom

 

Pracownia Alternatywnego Wychowania zaprasza na I Wystawę Fotograficzną "Moimi oczami...".

 

Jest to wystawa zdjęć podopiecznych Środowiskowej Świetlicy Socjoterapeutycznej prowadzonej przy Pracowni Alternatywnego Wychowania. Otwarcie imprezy przewidywane jest na 1 lipca 2012 roku o godzinie 18 w klubokawiarni „Owoce i Warzywa” przy ul. Traugutta 9.

W ostatnim dniu wystawy tj. 1 lipca o godzinie 18 zostanie zorganizowana aukcja zdjęć. Całkowity dochód z aukcji zostanie przeznaczony na organizację półkolonii oraz dofinansowanie obozów dla podopiecznych świetlicy.

Organizatorem wystawy jest stowarzyszenie Pracownia Alternatywnego Wychowania z Łodzi. 

Pracownia Alternatywnego Wychowania działa na terenie Łodzi ponad 20 lat. 

Od 1997 roku prowadzi Środowiskową Świetlicę Socjoterapeutyczną, która do tej pory otoczyła opieką już ponad 270 dzieci. Są to dzieci, które najdotkliwiej odczuwają problem ubóstwa, a co za tym idzie, uzależnień, przemocy, zaniedbań szkolnych, konfliktów z prawem. Dla wielu wychowanków jest to jedyne miejsce, gdzie mogą czuć się bezpiecznie, otoczeni serdecznością i życzliwością, miejsce, w którym spotykają się z „dobrym” dorosłym. 

Pomimo trudnej sytuacji podopiecznych, chcemy zapewnić naszej młodzieży lepszy start w życiu. Uczymy ich wyrażania emocji, rozwiązywania konfliktów, zawierania przyjaźni. Ważne jest dla nas także zachęcanie młodzieży do prac na rzecz innych, w tym na rzecz lokalnych społeczności. 

 

termin: 1 - 7 lipca 2012 roku w klubokawiarni „Owoce i Warzywa”

 

Kontakt

Pracownia Alternatywnego Wychowania

93-005 Łódź,

ul. Wólczańska 225

tel. +48 42 637 03 12,

fax. (0-42) 636-93-39

 

patronat medialny nad wystawą:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Komentarze
Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Autor
Tytuł
Treść

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka