Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Książki

Mam prawo

lodż dla dzieci dzieci w łodzi Nie znajdziecie tu podniosłych słów czy atmosfery sali sądowej. U Grzegorza Kasdepke o prawach dziecka dyskutują... dzieciaki!

Jedne Michał sto kłopotów

łódź dla dzieci, dzieci w lodzi Czasami mylą się dzieci. I trzeba to zrozumieć. A czasami mylą się dorośli. I ich też trzeba zrozumieć. To jest opowieść o jednych i o drugich. O wszystkich, którzy się mylili, mylili i nie mogli przestać się mylić.

Elf wszechmogący

łódź dla dzieci, dzieci w lodzi Elf to pies, którego pokochała cała Polska. W każdym tomie swoich przygód pies wraz ze Swoimi natykają się w kryminalno-detektywistyczną zagadkę i otwierają śledztwo.

Elf i skarb wuja Leona

łódź dla dzieci, dzieci w lodzi Elf to pies, którego pokochała cała Polska. W każdym tomie swoich przygód pies wraz ze Swoimi natykają się w kryminalno-detektywistyczną zagadkę i otwierają śledztwo.

Dębowa kołyska

łódź dla dzieci, dzieci w łódzi W leśniczówce Klechdy wiele się zmieniło przez ostatnie kilka miesięcy – Piątek został tatą! Szybko okazało się, że złotowłosa Anielka nie jest zwyczajnym dzieckiem, ale czy mogło być inaczej w krainie przepełnionej pradawną magią?

Zasypianki

łódź dla dzieci, dzieci w łódzi Zbiór 31 opowiadań  (na każdy dzień miesiąca i jedno zapasowe) pomagających maluchom wyciszyć się przed spaniem. 

Królestwo jakich wiele

łódź dla dzieci, dzieci w łódzi Poznaj miłościwego króla i jego królewską rodzinę: królową babkę i jej mopsa Pusia, jego żonę, która pewnie miała kiedyś jakieś imię, ale teraz wszyscy mówią do niej „miłościwa pani”, no i córeczkę, śliczną i mądrą Tuberozę.

Kocie kłopoty grzecznego psa

łódź dla dzieci, dzieci w łódzi Winter kocha żyć! A ponieważ Wy kochacie Wintera, oddajemy Wam do rąk czwarty już tom jego przygód.

Miasto nocą

łódź dla dzieci, dzieci w łódzi Jeśli sądzisz, że miasto nocą zasypia – jesteś w błędzie. Z dowcipnych wierszy Agnieszki Frączek i pięknych ilustracji Magdaleny Kozieł Nowak dowiesz się, kto jeszcze nie śpi, aby spać mógł ktoś

Hebanowe serce

łódź dla dzieci, dzieci w łódzi Omenka kocha siedzieć w cieniu ogromnego mangowca i uczyć się z innymi dziećmi literek albo pić gęstą, słodką herbatę i słuchać opowieści starszyzny. 

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
Bałucki Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe działające w szkołach podstawowych, gimnazjach, ośrodkach kultury i świetlicach do udziału w 35. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa”.

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka