Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom Dzieci w Łodzi, Łódź dzieciom
Recenzje

Genialna szkoła w Arlekinie

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Zabawny, dynamiczny, pełen zaskakujących elementów - Szkoła na opak to spektakl przemyślany, z ciekawą scenografią i nietypową muzyką, którego bazą są fragmenty jedenastu wierszy znanych polskich autorów: Aleksandra Fredry, Jana Brzechwy, Ignacego Krasickiego oraz Jerzego Ficowskiego.   

Zaczarowana Katarynka Kołysanki

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom „Zaczarowanej katarynce pięknie w duszy gra…” Tak Małgorzata Kożuchowska otwiera przepiękny album, na którym kołyszą nas do snu Ireny Santor, Golec uOrkiestra, Dżiani i Cygańskie Gwiazdy, Robert Kudelski, Lora Szafran, Sława Przybylska… 

Sprzedawca Baśni Kołysanki

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Piękne, pełne czułości i magii "dzieło serca" taty dla nowonarodzonej córeczki...

Król Wysokich Lotów

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Król Maciuś I po śmierci ojca przejmuje władze w królestwie. Dobroć, niewinność i poczucie sprawiedliwości oraz utopijne marzenie o uszczęśliwieniu wszystkich dzieci nie idą w parze z doświadczeniem życiowym, którego brakuje młodemu władcy. Majowa premiera Arlekina to jedna z najlepszych, jakie powstały w ostatnim czasie na deskach tego teatru!

O żabce co nie została królewną

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Na polanie w lesie mieszka lew. Żeby nie było wątpliwości - Król lew.

Rewolucji nie ma - to jest po prostu świetne i tyle

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Sprawami związanymi z dziećmi zajmujemy się nie pierwszy rok. Byliśmy świadkami narodzin wielu nowatorskich idei, które miały zrobić rewolujcę w temacie DZIECKO I CZAS WOLNY. Jedne bardziej, drugie mniej udane. O jednych pisaliśmy z uznaniem, inne zbywamy milczeniem przez szacunek dla czytelnika. Dziś piszemy o czymś zupełnie NIEnowatorskim, jednakowoż genialnym.

Piosenki do grania na nosie

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Koncert muzyki teatralnej dla dzieci w wieku 7-10 lat to propozycja Teatru Pinokio na niecodzienną wizytę w teatrze. Piosenki zabiorą nas w świat dziecięcych myśli, marzeń i sekretów. „Wychowanie” albo „Czystość” z powodzeniem mogą stać się małym hymnem niejednego dziecka, bo w zabawny sposób mówią o dziecięcym buncie przeciwko światu dorosłych.

Konik Garbusek

Teatr Pinokio zaprasza nas „(...) do niecodziennej podróży z naszymi bohaterami, pełnej niespodziewanych przygód i niebezpieczeństw.

Mała Syrenka

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Teatr Arlekin zaprasza nas na spektakl zrealizowany "w klasycznej baśniowej konwencji, gdzie intrygująca scenografia sugestywnie pozwala widzom przenieść się do fantastycznego świata głównej bohaterki - Małej Syrenki”. Naszym zdaniem, nawet zbyt sugestywnie…

Piotruś Pan

Łódź dla dzieci Łódź dzieciom Piotruś Pan to widowisko zrobione z dużym rozmachem, polecane od 7 lat, ale bardziej zadziorne pięciolatki także mogą je obejrzeć. Wybierając się z maluchem, trzeba jednak wziąć pod uwagę, że spektakl toczy się nie tylko na scenie.

Patronaty

Łódź dla dzieci, Łódź dzieciom
  Łódź Bajkowa – projekt, w ramach którego tworzony jest rodzinny szlak turystyczny po mieście Łodzi śladami małych pomników przedstawiających postaci z seriali dla dzieci i filmów Studia Małych Form Filmowych Se-ma-for.   

Facebook

Wydarzenia

Aby zobaczyć wydarzenia kliknij na dany dzień.

Wyszukiwarka